Motivační kniha

Velmi přehledná motivační kniha, kde se dozvíte vše podstatné o hubnutí a získáte osobní motivaci a odhodlání pro definitivní skoncování s nadváhou. Kniha obsahuje spoustu důležitých a užitečných rad, které Vám pomohou k rychlé redukci Vaší váhy. Zjistíte, co je a co není podstatné při procesu snižování váhy. Na konkrétních příkladech si ukážeme chyby, kterých se lidé nejčastěji dopouští při snaze o zhubnutí a poradíme, jak se jich vyvarovat.

Zároveň Vám dáme do ruky skvělý motivační nástroj, který Vás bude pozitivně motivovat a podporovat ve Vašem procesu snižování hmotnosti. Představíme Vám také novou mocnou zbraň na nadváhu, která Vám pomůže velmi rychle zredukovat Vaši nadváhu, vrátit vám Vaše seběvědomí a obnovit Vaši fyzickou kondici.

Vysvětlíme Vám co je to index BMI a jeho vliv na Vaše zdraví. Zjistíte, jak moc je při hubnutí důležitá tepová frekvence a ukážeme Vám, jak s ní správně pracovat a jak si vypočítat své optimální tepové frekvenční pásmo, ve kterém Vaše tělo spaluje nejvíce tuků. A samozřejmě mnoho dalších důležitých informací a rad, které Vám pomohou co nejrychleji zhubnout.

Tato kniha je určená pro všechny, kteří chtějí jednou pro vždy snížit svoji hmotnost, zlepšit svoji fyzickou kondici a své zdraví a především prožít spokojený a šťastný život.

Motivační kniha Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky