• 5 kg za měsíc bez stresu a diet

  Kniha tě navede na tu správnou cestu zdravého životního stylu, která je trvale udržitelná.

  Dlouhodobé udržení stabilní váhy

  Skvělý motivační nástroj, který Vás bude pozitivně motivovat a podporovat ve Vašem procesu.

  Rychle získaní skvělé fyzické kondice

  Kniha vám pomůže vrátit Vaše seběvědomí a obnovit Vaši fyzickou kondici.

  Motivační kniha: Jak za měsíc zhubnout 5kg bez diet a stresu

  Velmi přehledná motivační kniha, kde se dozvíte vše podstatné o hubnutí a získáte osobní motivaci a odhodlání pro definitivní skoncování s nadváhou. Kniha obsahuje spoustu důležitých a užitečných rad, které Vám pomohou k rychlé redukci Vaší váhy. Zjistíte, co je a co není podstatné při procesu snižování váhy. Na konkrétních příkladech si ukážeme chyby, kterých se lidé nejčastěji dopouští při snaze o zhubnutí a poradíme, jak se jich vyvarovat.

  Tato kniha je určená pro všechny, kteří chtějí jednou pro vždy snížit svoji hmotnost, zlepšit svoji fyzickou kondici a své zdraví a především prožít spokojený a šťastný život.

  Recenze knihy

  user1

  Jan Homola

  "Kniha je přehledně udělaná. Cvičení je super. Po včerejším treninku, musím uznat, že dneska všechno citim. už během týdne jsem dal dolů 2kila.Cvičení je navíc zábava :-)"

  user1

  Michaela Raszková

  "Hodně povedená knížka, pěkně zpracovaná a ty tréninky jsou skvělé. Ve spojení s doporučeným dress-codem je to dokonalé."

  user1

  Michal Makuta

  "Woow, musim povedat, ze mi kniha neskutocne vyhovuje. Cvicenia su nastavene jak pre zaciatocnika, tak aj pre pokrocilych...nemam rad posilovanie, som skor na kardio (beh, chodza) , a toto je presne to co som hladal! vyhovuju mi cviky aj narocnost...proste top! :-) ."